Jongens U13 Regionaal

Spelers
Lou Van Der Donckt
Jorre De Roovere
Sean Deloose
Manu Van Assche
Juul Van Assche
Senne De Wolf
Trainer/Coach
Bart Deloose Trainer/Coach
Ans Jacobs Ploegverantwoordelijke
Zeger Van Der Donckt Ploegverantwoordelijke


Kalender Competitie

28/09/2019 12:30 | Jongens U13 Regionaal Mavoc-Mechelen Vrijhals Breendonk 0-3
05/10/2019 18:00 | Jongens U13 Regionaal VC Tesla Lint B Ontmoetingscentrum De Witte Merel Lint 3-2
19/10/2019 13:30 | Jongens U13 Regionaal Wavoc Waverse B Bruultjeshoek O.L.V.-Waver 3-2
02/11/2019 12:30 | Jongens U13 Regionaal Mortsel Volley Antwerpen B Vrijhals Breendonk 0-3
09/11/2019 11:00 | Jongens U13 Regionaal Mendo Booischot B (bc) De Lichten Booischot 3-0
16/11/2019 12:30 | Jongens U13 Regionaal BVMV Volley Noorderkempen E Vrijhals Breendonk 2-3
30/11/2019 10:00 | Jongens U13 Regionaal Geel Zwart Wijnegem Sportcentrum Wijnegem 0-3
07/12/2019 14:00 | Jongens U13 Regionaal Bravoc Ranst B Het Loo Broechem 2-3
21/12/2019 16:00 | Jongens U13 Regionaal BVC Balen B (bc) De Bleukens Balen 1-3
11/01/2020 18:00 | Jongens U13 Regionaal Mavoc-Mechelen De Plaon Mechelen 1-3
18/01/2020 12:30 | Jongens U13 Regionaal VC Tesla Lint B Vrijhals Breendonk 2-3
25/01/2020 12:30 | Jongens U13 Regionaal M. Siks Blaasveld VC B Vrijhals Breendonk 3-1
08/02/2020 12:30 | Jongens U13 Regionaal Wavoc Waverse B Vrijhals Breendonk
23/02/2020 12:00 | Jongens U13 Regionaal Mortsel Volley Antwerpen B Den Drab Mortsel
29/02/2020 13:30 | Jongens U13 Regionaal Mendo Booischot B (bc) CC Binder Puurs
14/03/2020 14:00 | Jongens U13 Regionaal BVMV Volley Noorderkempen E 't Hofeinde Merksplas
21/03/2020 12:30 | Jongens U13 Regionaal Geel Zwart Wijnegem Vrijhals Breendonk
28/03/2020 12:30 | Jongens U13 Regionaal Bravoc Ranst B Vrijhals Breendonk
18/04/2020 15:00 | Jongens U13 Regionaal VC Smash Lier A Stedelijke Sporthal Lier
25/04/2020 12:30 | Jongens U13 Regionaal BVC Balen B (bc) Vrijhals Breendonk


Klassement

Nr. Ploegnaam Gesp. Wedstrijden Gew. Sets Verl. Sets Punten
1 WOKA Wommelgem 20 57 6 57
2 VC Smash Lier 20 55 14 55
3 Mavoc-Mechelen 20 51 14 51
4 Bravoc Ranst 20 38 29 38
5 VC Syneton Duvel Puurs B 20 34 37 33
6 Wavoc Waverse VBC 20 31 45 31
7 Hellvoc Hemiksem-Schelle B 20 31 40 30
8 Mortsel Volley Antwerpen B 20 27 47 27
9 Geel Zwart Wijnegem (bc) 20 25 44 25
10 WEK Loenhout 20 22 52 22
11 VC Tesla Lint B 20 11 54 11