Jongens U13 Provinciaal

Spelers
Levi De Roeck
Seppe Huys
Sean Deloose
Mats Huys
Lex Borm
Reinout Crabbé
Juul Van Assche
Senne De Wolf
Trainer/Coach
Seb Leemans Trainer/Coach
Davy Lambrechts Assistent-coach
Silke De Smedt Ploegverantwoordelijke
Jonas Borm Ploegverantwoordelijke


Kalender Competitie

28/09/2019 14:30 | Jongens U13 Provinciaal VC Tesla Lint A Vrijhals Breendonk 1-3
05/10/2019 17:00 | Jongens U13 Provinciaal OXACO BVC Antwerpen B Capenberg Oxaco Center Boechout 3-1
12/10/2019 14:30 | Jongens U13 Provinciaal Mortsel Volley Antwerpen A Vrijhals Breendonk 0-3
19/10/2019 15:00 | Jongens U13 Provinciaal BVMV Volley Noorderkempen A Diepvenneke Vosselaar 0-3
16/11/2019 13:30 | Jongens U13 Provinciaal Mendo Booischot A De Lichten Booischot 2-3
30/11/2019 14:30 | Jongens U13 Provinciaal Hellvoc Hemiksem-Schelle A Vrijhals Breendonk 1-3
07/12/2019 16:30 | Jongens U13 Provinciaal Woka Wommelgem Vrijhals Breendonk 0-3
14/12/2019 14:00 | Jongens U13 Provinciaal VC Olen A Gemeentelijke Sportzaal Olen 3-0
22/12/2019 10:00 | Jongens U13 Provinciaal Wavoc Waverse A Bruultjeshoek O.L.Vr. Waver 3-1
11/01/2020 16:00 | Jongens U13 Provinciaal VC Tesla Lint A OC De Witte Merel Lint 3-1
18/01/2020 14:30 | Jongens U13 Provinciaal Oxaco BVC Antwerpen B Vrijhals Breendonk 3-1
25/01/2020 12:30 | Jongens U13 Provinciaal Mortsel Volley Antwerpen A Den Drab Mortsel 0-3
08/02/2020 14:30 | Jongens U13 Provinciaal BVMV Volley Noorderkempen B Vrijhals Breendonk
15/02/2020 14:30 | Jongens U13 Provinciaal Mendo Booischot A Vrijhals Breendonk
22/02/2020 14:30 | Jongens U13 Provinciaal Wavoc Waverse A Vrijhals Breendonk
29/02/2020 13:30 | Jongens U13 Provinciaal VC Olen A CC Binder Puurs
22/03/2020 13:00 | Jongens U13 Provinciaal Hellvoc Hemiksem-Schelle A Gemeentelijk Sportcentrum Hemiksem
28/03/2020 12:00 | Jongens U13 Provinciaal Woka Wommelgem Sportcentrum Brieleke Wommelgem


Kalender Beker

01/02/2020 14:30 | Jongens U13 Provinciaal WEK Loenhout A Vrijhals Breendonk 3-0


Klassement

Nr. Ploegnaam Gesp. Wedstrijden Gew. Sets Verl. Sets Punten
1 Mendo Booischot 12 36 0 36
2 BVMV Volley Noorderkempen B 12 25 17 25
3 VC Tesla Lint A 12 24 20 24
4 OXACO BVC Antwerpen 12 22 20 22
5 Mortsel Volley Antwerpen A 12 17 31 17
6 Hellvoc Hemiksem-Schelle A 12 14 32 14
7 VC Syneton Duvel Puurs A 12 13 31 13