Trainingsuren

DAMES/MEISJES:

• Dames 1 (Nationale 3):
Trainer: Eric Nolmans
Trainingen: dinsdag 20u30 - 22u30 en vrijdag 20u30 - 22u30 (Sportoase Londerzeel)

• Dames 2 (1e gewest):
Trainer: Stef De Bleser
Ass.Trainer: Witse Van Bruyssel
Trainingen: dinsdag 19u - 21u en vrijdag 19u - 21u (Vrijhals)

• Dames 3 (2e gewest):
Trainer: Glenn Verheyden
Trainingen: maandag 19u - 21u en donderdag 19u - 21u (Vrijhals) 

• MU19:
Trainer: Jo Verstuyft
Training: donderdag 19u - 20u30 (Vrijhals) 

• MU17 PROV:
Trainster:Yentl Segers
Trainingen: maandag 17u30 - 19u en vrijdag 17u30 - 19u (Vrijhals) 

• MU17 REG:
Trainer: Waldo Van der Linden
Trainingen: maandag 17u30 - 19u en vrijdag 17u30 - 19u (Vrijhals) 

• MU15 REG Puurs-Kadee:
Trainster: Erika Lambrechts
Ass.Trainsters: Margo - Maja - Lotte (Kadee Bornem)
Trainingen: dinsdag 17u30 - 19u (Vrijhals) en donderdag 19u - 20u30 (Breeven)

• MU13 REG Gevorderden Puurs-Kadee:
Trainster: Lien Servaes
Trainingen: woensdag 18u00 - 19u30 en vrijdag 19u - 20u30 (Vrijhals) 

• U11 REG Beginners:
Trainer: Bart Deloose
Ass.Trainsters: Lise Cantens - Aster Christiaens - Fenna De Breucker - Mit Pauwels - Axelle Vandamme
Coaches: Fien De Donder - Fleur Gevers
Trainingen: woensdag 13u30 - 15u en zaterdag 10u - 11u30 (Vrijhals) 

• U9:
Trainer: Bart Deloose
​Ass.Trainsters: Lise Cantens - Aster Christiaens - Fenna De Breucker - Mit Pauwels - Axelle Vandamme
Trainingen: woensdag 13u30 - 15u en zaterdag 10u - 11u30 (Vrijhals) 



HEREN/JONGENS:

• Heren 1 (Nationale 1):
Trainer: Fabrice Tonnoir
Trainingen: maandag 19u - 21u, dinsdag 19u - 21u en donderdag 20u30 - 23u (Vrijhals) 

• Heren 2 (Promo 2):
Trainer: Fred Van Nieuwenhuysen
Trainingen: dinsdag 21u - 23u (De Wandeling) en donderdag 19u - 21u (Vrijhals) 

• Heren 3 (Promo 3):
Trainer: Bart Deloose
Trainingen: dinsdag 19u - 21u en vrijdag 19u - 21u (Vrijhals) 

• Heren 4: (1e gewest):
Trainers: Sander Coppieters - Bart Deloose - Wim Eeraerts
Training: woensdag 19u30 - 21u (Vrijhals) 

• JU17 PROV:
Trainers: Wim Eeraerts
Trainingen: woensdag 19u30 - 21u en donderdag 17u30 - 19u (Vrijhals) 

• JU15 PROV:
Trainers: Sander Coppieters
Ass.Trainer: Bart Deloose
Trainingen: maandag 17u30 - 19u en woensdag 18u - 19u30  (Vrijhals) 

• JU15 REG:
Trainers: Chimme Janssens
Trainingen: maandag 17u30 - 19u en woensdag 18u - 19u30  (Vrijhals) 

• JU13 PROV:
Trainer: Seb Leemans
Ass. Trainer: Davy Lambrechts
Trainingen: dinsdag 17u30 - 19u en donderdag 17u30 - 19u  (Vrijhals) 

• JU13 REG:
Trainer: Seb Leemans
​Ass. Trainer: Davy Lambrechts
Trainingen: dinsdag 17u30 - 19u en donderdag 17u30 - 19u  (Vrijhals) 

• JU11 PROV:
Trainer: Bart Deloose
​Ass.Trainsters: Lise Cantens - Aster Christiaens - Fenna De Breucker - Mit Pauwels - Axelle Vandamme
Trainingen: woensdag 13u30 - 15u en zaterdag 10u - 11u30 (Vrijhals)