Hoofdbestuur

Voorzitter: Danny Van Puyvelde voorzitter@vcduvelpuurs.be
Business Club: Chris Van Wesemael nbl@vcduvelpuurs.be
verantwoordelijke VIP: Anne-Marie Janssens
verantwoordelijke cafetaria: Danny Van Puyvelde
verantwoordelijke zaal: André Plettinckx
lid: Swa De Weerdt info@vcduvelpuurs.be
lid: Guido Notaerts

Andere functies

Fotograaf: Ivan Plettinckx
Materiaalmeester: Ivan Plettinckx
Muziek: Ivan Plettinckx
Ploegverantwoordelijke Liga: Ineke Dieriks

Jeugdbestuur

Voorzitter, Cel Sponsoring en Coördinator Meisjes/Dames: Seb Leemans voorzitter@jeugdvolleybalpuurs.be
Financiële Cel - Boekhouding: Koen Broothaerts
Financiële Cel - Penningmeester: Ann Goethals
Cel Sponsoring, Sociale Media en Verslaggeving: Jasper Ledeganck jasper@jeugdvolleybalpuurs.be
Cel Administratie en Ploegverantwoordelijken: Sarah Bonheure sarah@jeugdvolleybalpuurs.be
Polyvalente Medewerker: Robbe Van Reeth robbe@jeugdvolleybalpuurs.be
Cel Evenementen en Vertrouwenspersoon Jeugd: Erika Lamberts erika@jeugdvolleybalpuurs.be
Cel Evenementen, Materiaal, Sponsoring & Vertrouwenspersoon Jeugd: Sander Coppieters sander@jeugdvolleybalpuurs.be
Coördinator Jongens/Heren: Bart Deloose bart@jeugdvolleybalpuurs.be
Cel Volleybalkamp: Glenn Verheyden glenn@jeugdvolleybalpuurs.be
SECRETARIAAT: SECRETARIAAT secretaris@jeugdvolleybalpuurs.be
EVENEMENTEN: EVENEMENTEN evenementen@jeugdvolleybalpuurs.be
VOLLEYBALKAMP: VOLLEYBALKAMP kamp@jeugdvolleybalpuurs.be
SPONSORING: SPONSORING sponsoring@jeugdvolleybalpuurs.be

Medisch Team

Clubdokter: Hilde De Wit
Kinesist: Yvan Carré