Kalender competitie


19/10/2019 12:30 Breendonk Vrijhals Fixit Volley Kalmthout B Meisjes U13 Regionaal
19/10/2019 12:30 Breendonk Vrijhals Mendo Booischot C Dames 3de Gewest
19/10/2019 13:00 Vosselaar Diepvenneke BVMV Volley Noorderkempen A Jongens U15 Provinciaal
19/10/2019 13:00 Vosselaar Diepvenneke BVMV Volley Noorderkempen B Jongens U13 Provinciaal A
19/10/2019 13:30 O.L.V.-Waver Bruultjeshoek Wavoc Waverse B Jongens U13 Regionaal
19/10/2019 14:30 Breendonk Vrijhals Wavoc Waverse Jongens U15 Regionaal
19/10/2019 14:30 Breendonk Vrijhals Mendo Booischot B U11 Regionaal A
19/10/2019 14:30 Breendonk Vrijhals Mavoc-Mechelen A Meisjes U17 Provinciaal
19/10/2019 16:30 Breendonk Vrijhals VC Tesla Lint B Meisjes U17 Regionaal
19/10/2019 18:00 Olmen Sportschuur Olmense VC Dames 3de Provinciaal
19/10/2019 20:30 Puurs Vrijhals Topsport School Vilvoorde Heren Liga B
20/10/2019 15:00 Zoersel Sportschuur VC Zoersel C Heren 1ste Provinciale
26/10/2019 12:30 Nijlen 't Zand FH Nijlen B U11 Regionaal B
26/10/2019 20:30 Puurs Vrijhals VC Zoersel A Heren Liga B
01/11/2019 20:00 St-Antonius Zoersel Van Pelt Arena Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A Heren Liga B
02/11/2019 12:30 Breendonk Vrijhals Mortsel Volley Antwerpen B Jongens U13 Regionaal
02/11/2019 12:30 Breendonk Vrijhals Volley Heist Dames (bc) U11 Regionaal B
02/11/2019 14:30 Puurs Vrijhals VC Olen A Dames 3de Provinciaal
02/11/2019 14:30 Breendonk Vrijhals Heylen Vastgoed Wegi Lille Jongens U15 Provinciaal
02/11/2019 14:30 Breendonk Vrijhals VOC Schriek (bc) U11 Regionaal A
02/11/2019 16:30 Puurs Vrijhals Mortsel Volley Antwerpen A Heren 1ste Provinciale
02/11/2019 18:30 Breendonk Vrijhals W.E.K. Loenhout B Heren 1ste Gewest
03/11/2019 16:00 Edegem Den Willecom Jong Edegem (bc) Jongens U15 Regionaal
09/11/2019 11:00 Booischot De Lichten Mendo Booischot B (bc) Jongens U13 Regionaal
09/11/2019 12:30 Breendonk Vrijhals Wavoc Waverse D U11 Regionaal B
09/11/2019 12:30 Breendonk Vrijhals VC Smash Lier C (bc) Meisjes U13 Regionaal
09/11/2019 14:00 Wiekevorst De Wimpel VC Heist Delhaize Herenthout B Dames 3de Provinciaal
09/11/2019 14:00 Wijnegem Sportcentrum Geel Zwart Wijnegem Heren 1ste Gewest
09/11/2019 14:30 Breendonk Vrijhals Wavoc Waverse B U11 Regionaal A
09/11/2019 14:30 Breendonk Vrijhals Spinley Dessel B Jongens U15 Regionaal
09/11/2019 14:30 Breendonk Vrijhals Oxaco BVC Antwerpen C (bc) Meisjes U17 Regionaal
09/11/2019 15:00 Zoersel Sportschuur VC Zoersel Jongens U15 Provinciaal
09/11/2019 19:00 Booischot De Lichten Mendo Booischot D Heren 1ste Provinciale
09/11/2019 20:30 Puurs Vrijhals Mendo Booischot A Heren Liga B
16/11/2019 10:00 Wommelgem Brieleke WOKA Wommelgem (bc) U11 Regionaal B
16/11/2019 12:30 Breendonk Vrijhals Mavoc-Mechelen (bc) Jongens U15 Regionaal
16/11/2019 12:30 Breendonk Vrijhals BVMV Volley Noorderkempen E Jongens U13 Regionaal
16/11/2019 13:30 Hemiksem Gemeentelijke Sporthal Hellvoc Hemiksem-Schelle E Heren 1ste Gewest
16/11/2019 13:30 Booischot De Lichten Mendo Booischot A Jongens U13 Provinciaal A
16/11/2019 14:30 Breendonk Vrijhals Spinley Dessel A Jongens U15 Provinciaal
16/11/2019 14:30 Breendonk Vrijhals Kadee Bornem Meisjes U17 Regionaal
16/11/2019 16:30 Puurs Vrijhals BVMV Volley Noorderkempen C Heren 1ste Provinciale
16/11/2019 17:30 Vorselaar De Dreef VOLAK Vorselaar B Dames 3de Provinciaal
16/11/2019 18:30 O.L.V.-Waver Bruultjenshoek Wavoc Waverse A Meisjes U17 Provinciaal
16/11/2019 20:30 Puurs Vrijhals BVMV Volley Noorderkempen A Heren Liga B
23/11/2019 15:00 Olen Gemeentelijke Sportzaal VC Olen (bc) Jongens U15 Regionaal
23/11/2019 18:00 's Gravenvoeren Provinciale school Voeren Envol Herve Mortroux Thimister VBC Heren Liga B
23/11/2019 20:30 Ekeren Kon. Atheneum Volmar Ekeren C Heren 1ste Gewest
30/11/2019 10:00 Wijnegem Sportcentrum Geel Zwart Wijnegem Jongens U13 Regionaal
30/11/2019 12:31 Breendonk Vrijhals Bovoc Bouwel U11 Regionaal B
30/11/2019 14:30 Breendonk Vrijhals Hellvoc Hemiksem-Schelle A Jongens U13 Provinciaal A
30/11/2019 14:30 Breendonk Vrijhals Hellvoc Hemiksem-Schelle A Jongens U15 Provinciaal
30/11/2019 14:30 Breendonk Vrijhals Bravoc Ranst A U11 Regionaal A
30/11/2019 16:00 Westerlo De Beeltjens Volley Westerlo Meisjes U17 Provinciaal
30/11/2019 16:30 Breendonk Vrijhals Osta Berchem (bc) Jongens U15 Regionaal
30/11/2019 17:30 Zoersel Van Pelt Arena Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel C Heren 1ste Provinciale
30/11/2019 18:00 Mol Den Uyt Molvoc Mol A Dames 3de Provinciaal
30/11/2019 20:00 Lint OC De Witte Merel VC Tesla Lint D Heren 1ste Gewest
30/11/2019 20:30 Puurs Vrijhals Axis Guibertin Heren Liga B
07/12/2019 12:00 Broechem Het Loo Bravoc Ranst Meisjes U17 Regionaal
07/12/2019 12:30 Breendonk Vrijhals Sveka Schoten B Heren 1ste Gewest
07/12/2019 12:30 Breendonk Vrijhals VC Heist Delhaize Herenthout C U11 Regionaal B
07/12/2019 14:00 Broechem Het Loo Bravoc Ranst B Jongens U13 Regionaal
07/12/2019 14:00 Beerse 't Beerke Volley Beerse (bc) Jongens U15 Regionaal
07/12/2019 14:30 Puurs Vrijhals Volley Westerlo B Dames 3de Provinciaal
07/12/2019 14:30 Breendonk Vrijhals Wavoc Waverse A Meisjes U17 Provinciaal
07/12/2019 20:30 Geel De Doelen NRG VC Geel B Heren 1ste Provinciale
08/12/2019 18:00 Lendelede Steuren Ambacht Black and White Company Lendelede A Heren Liga B
14/12/2019 12:30 Puurs Vrijhals VC Smash Lier A Jongens U13 Regionaal
14/12/2019 13:00 Lint OC De Witte Merel VC Tesla Lint A U11 Regionaal A
14/12/2019 14:30 Breendonk Vrijhals Oxaco BVC Antwerpen Jongens U15 Provinciaal
14/12/2019 14:30 Breendonk Vrijhals Volley Westerlo (bc) Jongens U15 Regionaal
14/12/2019 14:31 Breendonk Vrijhals Volley Westerlo Meisjes U17 Provinciaal
14/12/2019 15:30 Mechelen De Plaon Mavoc-Mechelen D Dames 3de Provinciaal
14/12/2019 16:30 Puurs Vrijhals M. Siks Blaasveld VC B Heren 1ste Provinciale
15/12/2019 10:00 O.L.V.-Waver Bruultjenshoek Wavoc Waverse C U11 Regionaal B
21/12/2019 10:00 Wiekevorst De Wimpel VC Heist Delhaize Herenthout Jongens U15 Regionaal
21/12/2019 11:00 Booischot De Lichten Mendo Booischot Meisjes U17 Provinciaal
21/12/2019 12:30 Puurs Vrijhals VOC Schriek A Dames 3de Provinciaal
21/12/2019 12:30 Breendonk Vrijhals Volley Westerlo D U11 Regionaal B
21/12/2019 14:30 Breendonk Vrijhals Oxaco BVC Antwerpen C Heren 1ste Gewest
21/12/2019 14:30 Breendonk Vrijhals Mendo Booischot Jongens U15 Provinciaal
21/12/2019 14:30 Breendonk Vrijhals Mortsel Volley Antwerpen A U11 Regionaal A
21/12/2019 16:00 Balen De Bleukens BVC Balen B (bc) Jongens U13 Regionaal
21/12/2019 20:00 Mol Den Uyt Molvoc Mol A Heren 1ste Provinciale
21/12/2019 20:30 Puurs Vrijhals VT Marke-Webis Wevelgem Heren Liga B
04/01/2020 17:00 Puurs CC Binder WOKA Wommelgem Jongens U15 Regionaal
04/01/2020 17:00 Puurs CC Binder WOKA Wommelgem Meisjes U17 Regionaal
11/01/2020 12:30 Breendonk Vrijhals FH Nijlen B U11 Regionaal B
11/01/2020 14:30 Breendonk Vrijhals Mortsel Volley Antwerpen Jongens U15 Provinciaal
11/01/2020 14:30 Breendonk Vrijhals NRG VC Geel (bc) Jongens U15 Regionaal
11/01/2020 14:30 Breendonk Vrijhals VOS Schilde B Meisjes U17 Regionaal
11/01/2020 14:30 Breendonk Vrijhals Mavoc-Mechelen A (bc) U11 Regionaal A
11/01/2020 18:00 Mechelen De Plaon Mavoc-Mechelen Jongens U13 Regionaal
11/01/2020 18:30 Retie Gemeentelijk Sportcentrum Boesdijkhof VC Retie A Heren 1ste Provinciale
11/01/2020 20:30 OLV Waver Bruultjeshoek Wavoc Waverse A Heren 1ste Gewest
11/01/2020 20:30 O.L.Vr.-Waver Bruultjeshoek Wavoc Waverse A Dames 3de Provinciaal
12/01/2020 16:30 Bazel De Dulpop GIMM-E Waasland Kruibeke Heren Liga B
18/01/2020 11:00 Kontich De Nachtegaal Kokaz Kontich (bc) Meisjes U17 Regionaal
18/01/2020 11:00 Olen Gemeentelijke Sportzaal OLVOC C (bc) U11 Regionaal B
18/01/2020 12:30 Breendonk Vrijhals VC Tesla Lint B Jongens U13 Regionaal
18/01/2020 13:00 Schoten De Zeurt Sveka Schoten (bc) Jongens U15 Regionaal
18/01/2020 14:30 Breendonk Vrijhals Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A Jongens U15 Provinciaal
18/01/2020 14:30 Puurs Vrijhals NRG VC Geel C Dames 3de Provinciaal
18/01/2020 16:30 Puurs Vrijhals Arvoc A Heren 1ste Provinciale
18/01/2020 18:30 Breendonk Vrijhals Woka Wommelgem B Heren 1ste Gewest
19/01/2020 18:00 Zoersel Sportcomplex VC Zoersel A Heren Liga B
25/01/2020 12:30 Breendonk Vrijhals Volley Westerlo C (bc) U11 Regionaal B
25/01/2020 14:30 Breendonk Vrijhals M. Siks Blaasveld VC A U11 Regionaal A
25/01/2020 14:30 Breendonk Vrijhals Hellvoc Hemiksem-Schelle B Jongens U15 Regionaal
25/01/2020 14:30 Breendonk Vrijhals Dosko@Ristorno Essen B Meisjes U17 Regionaal
25/01/2020 16:00 Hemiksem Gemeentelijk Sportcentrum Hellvoc Hemiksem-Schelle B Dames 3de Provinciaal
25/01/2020 18:00 Borstbeek Ter Smissen Volleybal Club Sloep Borstbeek Heren 1ste Provinciale
25/01/2020 18:30 O.L.V.-Waver Bruultjenshoek Wavoc Waverse B Heren 1ste Gewest
26/01/2020 17:30 Haacht Sportcomplex Den Dijk VC Feniks Haacht Heren Liga B
01/02/2020 20:30 Puurs De Vrijhals BW Nivelles Heren Liga B
08/02/2020 11:00 Booischot De Lichten Mendo Booischot B U11 Regionaal A
08/02/2020 12:30 Breendonk Vrijhals Wavoc Waverse B Jongens U13 Regionaal
08/02/2020 14:30 Puurs Vrijhals Olmense VC Dames 3de Provinciaal
08/02/2020 14:30 Breendonk Vrijhals BVMV Volley Noorderkempen Jongens U15 Provinciaal
08/02/2020 15:00 Booischot De Lichten Mendo Booischot C U11 Regionaal B
08/02/2020 16:00 O.L.V.-Waver Bruultjenshoek Wavoc Waverse Jongens U15 Regionaal
08/02/2020 16:30 Puurs Vrijhals VC Zoersel C Heren 1ste Provinciale
08/02/2020 18:00 Lint OC De Witte Merel VC Tesla Lint B Meisjes U17 Regionaal
08/02/2020 18:00 Lint OC De Witte Merel VC Tesla Lint B Jongens U15 Regionaal
08/02/2020 18:30 Breendonk Vrijhals Volmar Ekeren C Heren 1ste Gewest
09/02/2020 18:00 Vilvoorde EVC Topsport School Vilvoorde Heren Liga B
15/02/2020 14:30 Breendonk Vrijhals Volley Heist Dames Meisjes U17 Regionaal
15/02/2020 14:30 Breendonk Vrijhals Mendo Booischot Meisjes U17 Provinciaal
22/02/2020 12:30 Breendonk Vrijhals Jong Edegem (bc) Jongens U15 Regionaal
22/02/2020 13:00 Heist o/d Berg De Sporthal Volley Heist Dames (bc) U11 Regionaal B
22/02/2020 14:30 Breendonk Vrijhals Mavoc-Mechelen B Meisjes U17 Regionaal
22/02/2020 15:30 Oud-Turnhout De Hooght Heylen Vastgoed Wegi Lille Jongens U15 Provinciaal
22/02/2020 16:30 Loenhout Sportschuur W.E.K. Loenhout B Heren 1ste Gewest
22/02/2020 20:00 Olen Gemeentelijke Sportzaal VC Olen A Dames 3de Provinciaal
22/02/2020 20:30 Mortsel Den Drab Mortsel Volley Antwerpen A Heren 1ste Provinciale
22/02/2020 20:30 Puurs Vrijhals Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A Heren Liga B
23/02/2020 12:00 Mortsel Den Drab Mortsel Volley Antwerpen B Jongens U13 Regionaal
29/02/2020 11:30 Dessel Sportpark Brasel Spinley Dessel B Jongens U15 Regionaal
29/02/2020 13:30 Puurs CC Binder Mendo Booischot B (bc) Jongens U13 Regionaal
29/02/2020 15:00 Boechout Capenberg Oxaco Center Oxaco BVC Antwerpen C (bc) Meisjes U17 Regionaal
29/02/2020 15:30 Puurs CC Binder VC Zoersel Jongens U15 Provinciaal
29/02/2020 15:30 Puurs CC Binder VC Heist Delhaize Herenthout B Dames 3de Provinciaal
29/02/2020 17:30 Puurs CC Binder Mendo Booischot D Heren 1ste Provinciale
29/02/2020 19:30 Puurs CC Binder Geel Zwart Wijnegem Heren 1ste Gewest
29/02/2020 20:30 Booischot De Lichten Mendo Booischot A Heren Liga B
01/03/2020 10:00 O.L.V.-Waver Bruultjenshoek Wavoc Waverse B U11 Regionaal A
07/03/2020 14:30 Breendonk Vrijhals VC Olen (bc) Jongens U15 Regionaal
07/03/2020 20:30 Vosselaar Diepvenneke BVMV Volley Noorderkempen A Heren Liga B
14/03/2020 12:30 Puurs Vrijhals Hellvoc Hemiksem-Schelle E Heren 1ste Gewest
14/03/2020 13:30 Dessel Sportpark Brasel Spinley Dessel A Jongens U15 Provinciaal
14/03/2020 14:00 Merksplas 't Hofeinde BVMV Volley Noorderkempen E Jongens U13 Regionaal
14/03/2020 14:30 Puurs Vrijhals VOLAK Vorselaar B Dames 3de Provinciaal
14/03/2020 16:00 Bornem Breeven Kadee Bornem Meisjes U17 Regionaal
14/03/2020 20:30 Puurs Vrijhals Envol Herve Mortroux Thimister VBC Heren Liga B
14/03/2020 20:30 Merksplas 't Hofeinde BVMV Volley Noorderkempen C Heren 1ste Provinciale
15/03/2020 09:30 Mechelen De Plaon Mavoc-Mechelen (bc) Jongens U15 Regionaal
21/03/2020 11:30 Hemiksem Gemeentelijke Sportcentrum Hellvoc Hemiksem-Schelle A Jongens U15 Provinciaal
21/03/2020 12:30 Breendonk Vrijhals Geel Zwart Wijnegem Jongens U13 Regionaal
21/03/2020 14:00 Broechem Het Loo Bravoc Ranst A U11 Regionaal A
21/03/2020 14:30 Puurs Vrijhals Molvoc Mol A Dames 3de Provinciaal
21/03/2020 15:30 Berchem 't Rooi 2 Osta Berchem (bc) Jongens U15 Regionaal
21/03/2020 16:30 Puurs Vrijhals Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel C Heren 1ste Provinciale
21/03/2020 19:00 Breendonk Vrijhals VC Tesla Lint D Heren 1ste Gewest
22/03/2020 18:00 Mont-Saint-Guibert Centre Sportif J. Moisse Axis Guibertin Heren Liga B
28/03/2020 12:30 Breendonk Vrijhals Bravoc Ranst B Jongens U13 Regionaal
28/03/2020 12:30 Breendonk Vrijhals Volley Beerse (bc) Jongens U15 Regionaal
28/03/2020 14:30 Breendonk Vrijhals Geel Zwart Wijnegem Jongens U15 Provinciaal
28/03/2020 14:30 Breendonk Vrijhals Bravoc Ranst Meisjes U17 Regionaal
28/03/2020 16:30 Puurs Vrijhals NRG VC Geel B Heren 1ste Provinciale
28/03/2020 18:00 Westerlo De Beeltjens Volley Westerlo B Dames 3de Provinciaal
28/03/2020 20:00 Schoten De Zeurt Sveka Schoten B Heren 1ste Gewest
28/03/2020 20:30 Puurs Vrijhals Black and White Company Lendelede A Heren Liga B
04/04/2020 14:00 Wommelgem Brieleke WOKA Wommelgem Jongens U15 Regionaal
04/04/2020 15:00 Heist o/d Berg De Sporthal VOC Schriek (bc) U11 Regionaal A
04/04/2020 16:00 Wommelgem Brieleke WOKA Wommelgem Meisjes U17 Regionaal
18/04/2020 14:00 Westerlo De Beeltjens Volley Westerlo (bc) Jongens U15 Regionaal
18/04/2020 14:30 Breendonk Vrijhals VC Tesla Lint A U11 Regionaal A
18/04/2020 15:00 Lier Stedelijke Sporthal VC Smash Lier A Jongens U13 Regionaal
18/04/2020 16:15 Tisselt Ter Molen M. Siks Blaasveld VC B Heren 1ste Provinciale
18/04/2020 16:30 Puurs Vrijhals Mavoc-Mechelen D Dames 3de Provinciaal
18/04/2020 17:00 Heist o/d Berg De Sporthal Volley Heist Dames Meisjes U17 Regionaal
18/04/2020 18:30 Breendonk Vrijhals Bravoc Ranst Heren 1ste Gewest
19/04/2020 12:00 Boechout Capenberg Oxaco Center OXACO BVC Antwerpen Jongens U15 Provinciaal
19/04/2020 17:00 Marke Sporthal Marke VT Marke-Webis Wevergem Heren Liga B
25/04/2020 12:30 Breendonk Vrijhals BVC Balen B (bc) Jongens U13 Regionaal
25/04/2020 12:31 Breendonk Vrijhals VC Heist Delhaize Herenthout Jongens U15 Regionaal
25/04/2020 15:00 Booischot De Lichten Mendo Booischot Jongens U15 Provinciaal
25/04/2020 16:30 Puurs Vrijhals Molvoc Mol A Heren 1ste Provinciale
25/04/2020 19:00 Heist o/d Berg De Sporthal VOC Schriek A Dames 3de Provinciaal
25/04/2020 20:30 Puurs Vrijhals GIMM-E Waasland Kruibeke Heren Liga B
26/04/2020 14:00 Mortsel Den Drab Mortsel Volley Antwerpen A U11 Regionaal A
26/04/2020 16:00 Boechout Capenberg Oxaco Center Oxaco BVC Antwerpen C Heren 1ste Gewest